Uitslagen van de Regiodressuurwedstrijd met
de Vrije teugel, de Samenhang en VPG Opmeer

Het was een hele gezellige dag met mooi weer. Iedereen kon heerlijk inrijden in de buitenbak. Alle deelnemers hebben ontzettend hun best gedaan en jury Tamara was erg onder de indruk van alle prestaties. Er waren mooie bekers voor alle deelnemers met dank aan de 'Dirk Kuyt Foundation'.

  Stap  
1 Leonie KLaver Vrije Teugel
2 Dirkjan Beerepoot VPG Opmeer
3 Marijn SChuurman Vrije Teugel
4 Ermin Ascikgoz Vrije Teugel
     
  Draf Makkelijk  
1 Natasja vd Gragt Vrije Teugel
2 Anja Koolen Vrije Teugel
3 Thijs Borst VPG Opmeer
4 Justin Dollee Vrije Teugel
5 Christiaan Blank Vrije Teugel
     
  Draf Makkelijk  
1 Marijke Kok De Samenhang
2 Esra Erkac De Samenhang
3 Jessica Leyenaar De Samenhang
4 Tamara Vink VPG Opmeer
     
  Draf Moeilijk  
1 Isabelle van Heugten VPG Opmeer
2 Ingeborg Sorensen De Samenhang
3 yvonne Rientsma De Samenhang
     
  Galop  
1 Celine Wildenburg VPG Opmeer
2 Cabian kruijer VPG Opmeer
3 Sanne Bakker De Samenhang
4 Joanne Karsten VPG Opmeer
5 Edmee Snel De Samenhang
6 Jacqueline Teelker VPG Opmeer
7 Robert Beenen De Samenhang
8 Nanda Loos De Samenhang

Uitslag van de onderlinge dressuurwedstrijd 15 april 2018

  Proef 4  
1 Dustin Reus 125
2 Jochem Bakker 124,5
3 Isabelle van Heugten 124
     
  proef 2  
1 Chantal Zonneveld 79,5
2 Dirkjan Beerepoot 79
     
  proef 3  
1 AdriŽnna Roelvink 131
2 Tamara Vink 124
3 Sebastiaan Brouwer 121,5
     
  Proef 5  
1 Ester Asper 120 + promotie
2 Jacqueline Teelker 119,5
3 Celine Wildenburg 119
4 sam Veeken 114,5
5 Remy Treffers 113
     
  Proef 6  
1 Ricardo Steen 122 + promotie
2 Mandy Wijte 117
3 Leonie de Groot 116
4 Joanne Karsten 114,5
5 Stefan Tettelaar 109

 

Uitslag van de onderlinge dressuurwedstrijd 5 november 2017

  Proef 3  
1 Dustin Reus 132
2 Sebastiaan Brouwer 130
3 Adriene Roelvink 127
4 Tamara Vink 124
     
  Proef 4  
1 Isabelle van Heugten 139
2 Arjan Dieterman 136
     
  Proef 5  
1 Jacqueline Teelker 128
2 Ester Asper 127
3 Celine Wildenburg 125
4 Sam Veeken 119
5 Carmen Ruitenberg 116
     
  Proef 6  
1 Mandy Wijte 125,5
2 Corstiaan Dekker 125
3 Ricardo Steen 124
4 Joanne Karsten 123,5
5 Leonie de Groot 123
     
  Proef 2  
1 Thijs Borst 95
2 Chantal Zonneveld 93
3 Melanie vd Mey 91,5
4 Dirkjan Beerepoot 91
     

 

De uitslag van de "regiowedstrijd 2017" in Waarland is te vinden via de volgende link:

Uitslag 22 oktober 2017

 

Uitslag van de onderlinge dressuurwedstrijd 9 april 2017

  Proef 2  
1 Chantal Zonneveld  
2 Thijs Borst  
3 Melanie vd Meij  
4 Dirkjan Beerepoot  
     
  Proef 3  
1 Arjan Dieterman  
2 Sabine Leek  
3 Dustin Reus  
4 Sebastiaan Brouwer  
     
  Proef 4  
1 Lisa Burgering  
2 Isabelle van Heugten  
3 Jochem Bakker  
     
  Proef 5  
1 Ester Asper  
2 Jacqueline Teelker  
3 Sam Veeken  
4 Remy Treffers  
5 Carmen Ruitenberg  
     
  Proef 6  
1 Mandy Wijte  
2 Tamara Romanini  
3 Ricardo Steen  
4 Leonie de Groot  
5 Joanne Karsten  
6 Stefan Tettelaar  
7 Corstiaan Dekker  

Uitslag dressuurwedstrijd bij de Samenhang 13 november 2016
Onze ruiters worden aangegeven met een * achter hun naam

  Proef: Galop makkelijk  
1 Danny 147
2 Dilay 145
3 Stefan* 141
4 Leonie* 140
5 Ton 139
5 Corstiaan* 139
7 Ester* 137
8 Robert 133
9 Sam* 132
     
  Proef: Draf moeilijk  
1 Mike 168
2 Cees 152
3 Mark 150
4 Angela 149
5 Inge 143
6 Isabel* 141
     
  Proef: Galop moeilijk  
1 Ricardo* 128
2 Linda 125
3 Mandy* 122
4 Joanne* 118
4 Tamara* 118
6 Jacqueline* 116
6 Edmee 116
8 Romy 111
     
  Proef: Draf moeilijk  
1 Marijke 141
2 Sjaakje 139
3 Anja 137
3 Ingeborg 137
5 Thijs* 135
5 Sebastiaan* 135
7 Jessica 134
8 Dustin* 132
8 Christel 132
     
  Proef: Stap  
1 Sonja 118
2 Leonie 115
3 Justin 110
     

 

Dressuurwedstrijd VPG 6 november 2016

  Proef 2  
1 Chantal Zonneveld 106,5
2 Thijs Borst 98,5
3 Dirkjan Beerepoot 98
4 melanie vd Meij 96
     
  Proef 3  
1 Arjan Dieterman 131,5
2 Dustin Reus 131
3 Senna van Braam 128,5
4 Tamara Vink 125,5
5 Sebastiaan Brouwer 120,5
     
  Proef 4a  
1 Jochem Bakker 166     Na correctie
2 Isabelle van Heugten 165     door telfout jury
     
  Proef 5  
1 Sam Veeken 114,5
2 Cabian Kruijer 112,5
3 Jacqueline Teelker 111
4 Ester Asper 109,5
5 Carmen Ruitenberg 104
6 Remy Treffers 102,5
     
  Proef 6  
1 Stefan Tettelaar 114
2 Ricardo Steen 113,5
3 Tamara Romanini 112,5
4 Leonie de Groot 111
5 Mandy Wyte 110,5
6 Joanne Karsten 109,5
7 Corstiaan Dekker 102

 

De uitslag van de Special Olympics 2016 in Wijchen, Nijmegen.

  1 gouden medaille- Ester
 
4 zilveren medailles Mandy, Remy, Sebastiaan en Corstiaan

Brons: Ricardo, Sabine, Stefan en Carmen

Een 5de plaats voor Leonie en Isabelle`

Een 6de plaats voor Joanne en Sam

Een 7de voor Jochem

Een 8ste voor Dustin
 

 

Uitslagen onderlinge wedstrijd 17-04-2016

  Proef 3  
1 Isabel Baltus 128,5
2 Dustin Reus 122,5
3 Tamara Vink 121
4 Senna van Braam 120,5
5 Sebastiaan Brouwer 116
     
  Proef 4a  
1 Isabelle van Heugten 155,5
2 Jochem Bakker 154,5
3 Carmen Ruitenberg 151
4 Sabine Leek 150
     
  Proef 2  
1 Chantal Zonneveld 93
2 Melanie van der Meij 92,5
3 Dirkjan Beerepoot 92
4 Guus Nonnekes 91,5
     
  Proef 5  
1 Tamara Romanini 118,5 met promotie
2 stefan Tettelaar 117,5 met promotie
3 Leonie de Groot 117 met promotie
4 Ester Asper 115,5
5 Remy Treffers 111
6 Jacqueline Teelker opgave
     
  Proef 6  
1 Mandy Wijte 115,5
2 Joanne Karsten 115
3 Ricardo Steen 114,5

Uitslagen onderlinge wedstrijd van 22-11-2015

Nieuw is proef 6. een galopproef, nodig omdat de ruiters/amazones zich blijven ontwikkelen. Naar deze proef kun je promoveren vanuit proef 5.

  Proef 6  
1 Mandy Wijte 111.5
2 Joanne Karsten 110
3 Corstiaan Dekker 104
     
  Proef 4  
1 Ester Asper 126
     
  Proef 2  
1 Thijs Borst 94
2 Chantal Zonneveld 91.5
3 Melanie van de Meij 91
4 Dirkjan Beerepoot 90
     
  Proef 3  
1 Isabel Baltes 125.5
2 Senna van Braam 121.5
3 Sebastiaan Brouwer 119.5
     
  Proef 4A  
1 Jochem Bakker 158
2 Carmen Ruitenberg 157
3 Isabelle van Heugten 154.5
4 Sabine Leek 151
     
  Proef 5  
1 Ricardo Steen 116.5 Promotie
2 Jacqueline Teelker 115.5
3 Stefan Tettelaar 114.5
4 Tamara Romanini 114
5 Leonie de Groot 112.5
6 Remy Treffers 108

 

Uitslagen onderlinge wedstrijd van 19-04-2015

Zondag 14 juni 2015 was er weer een regionale dressuurwedstrijd. Dit keer bij Manege Warnaar

  Stapproef  
1 Diane Vriendelijke Reus
2 Thijs Borst VPG Opmeer
3 Nynke Vriendelijke Reus
4 Melanie v/d Meij VPG Opmeer
5 Tom Vriendelijke Reus
6 Mikki Vriendelijke Reus
     
  Drafproef 1  
1 Marijke Kok De Samenhang
2 Nova de Pauw Gerlings De Samenhang
3 Omaima Ayoubi De Vrije Teugel
4 Sabine Leek VPG Opmeer
5 Natasja v/d Gragt De Vrije Teugel
6 Anneke Hoek De Vrije Teugel
7 Jessica Leyenaar De Samenhang
8 Isabel Baltus VPG Opmeer
     
  Drafproef 2  
1 Cabian Kruyer VPG Opmeer
2 Cherise Nietveld De Vrije Teugel
3 Jochem Bakker VPG Opmeer
4 Angela Jong De Vrije Teugel
5 Amanda Alkema De Vrije Teugel
6 Inge Groenveld De Vrije Teugel
7 Ilse Stam De Vrije Teugel
8 Henk Hageman VPG Opmeer
9 Chantal van Brummelen De Vrije Teugel
     
  Galopproef  
1 Ricardo Steen VPG Opmeer
2 Joanne Karsten VPG Opmeer
3 Corstiaan Dekker VPG Opmeer
4 Linda Rigtering De Samenhang
5 Ton Prins De Vrije Teugel
6 Danny Goedhart De Samenhang
7 Nanda Dol De Samenhang

Hierbij wil de VPG Opmeer alle deelnemende verenigingen, de Dirk Kuyt foundation, de jury, de manege en alle vrijwilligers die het mogelijk hebben gemaakt om van deze dag een succes te maken heel hartelijk bedanken.

 

Uitslag van de onderlinge dressuurwedstrijd 19 april 2015

Er was een ochtend en een middagprogramma, zowel in de ochtend als de middag een galopproef.

  Ochtendprogramma:  
     
  Proef 5+6  
1 Corsitaan Dekker 119
2 Mandy Wijte 118,5
3 Ricardo Steen 118,4
4 Joanne Karsten 118
5 Stefan Tettelaar 115,6
6 Jacqueline Teelker 114
     
  Proef 1  
1 Dirkjan Beerepoot 141
     
  Proef 4  
1 Ester Asper 137,5
2 Remy Treffers 137
3 Jochem Bakker 134
4 Isabelle v Heugten 131
     
  Middagprogramma:  
     
  Proef 3  
1 Sabine Leek 135
2 Sebastiaan Brouwer 130
3 Robert Kampstra 124,5
     
  Proef 2  
1 Senna van Braam 99
2 Chantal Zonneveld 95,5
3 Guus Nonnekes 92
4 Melanie vd Meij 91
     
  Proef 5  
1 Tamara Romanini 107
2 Cabian Kruijer 105
3 Sam Veeken 103
4 Leonie de Groot 102,5
5 Henk Hageman 95,5

 

Uitslagen onderlinge wedstrijd van 16-11-2014

  Proef 1  
1 Dirkjan Beerepoot 92
     
  Proef 2  
1 Thijs Borst 93
2 Guus Nonnekes 92,5
3 Melanie v.d. Mey 91
     
  Proef 3  
1 Isabel Baltus 124,5
2 Dustin Reus 122,5
3 Denise Gelder 121
4 Senna v. Braam 118,5
     
  Proef 3 (streng)  
1 Sebastiaan Brouwer 128,5
2 Sabine Leek 126
     
  Proef 4A  
1 Cabian Kruijer 158,5
2 Carmen Ruitenberg 156,5
3 Jochem Bakker 156
4 Isabelle v. Heugten 155
5 Henk Hageman 150,5
     
  Proef 4  
1 Remy Treffers 130
2 Ester Asper 128,5
     
  Proef 5  
1 Jacqueline Teelker 104,5
2 Joanne Karsten 103
3 Corstiaan Dekker 102,5
4 Stefan Tettelaar 102
5 Mandy Wijte 101,5
6 Ricardo Steen 99
7 Leonie de Groot 98
8 Tamara Romanini 97
9 Sam Veeken 96

28 september heeft een team van de VPG Opmeer meegedaan aan de Regio-wedstrijd georganiseerd door VPG de Vrije Teugel uit Waarland. Waar ook de Samenhang uit Blokker aan meedeed.

De uitslag komt van iemand met een heel goed geheugen, bij gebrek aan een betere bron.


Proef 2: Denise Gelder 1 en Guus Nonnekes 5
Proef 2: Thijs Borst 3 en Melanie van der Meij 5
Proef 3: Isabelle van Heugten 4
Proef 3: Ester Asper 3
Proef 4: Jacqueline Teelker 3 en Tamara Romanini 6
 


Onder begeleiding van Ida, Barbara, Paulien, Harry R en Martine heeft ons Special Olympisch team weer geweldig gepresteerd.

4x Goud voor:
Mandy, Carmen, Remy, Sabine

1x Zilver voor:
Jochem

5x Brons voor:
Sebastiaan, Isabelle, Madelinde, Robert en Corstiaan

Vaantjes voor:
Ricardo 4de, Joanne 5de, Leonie 7de, Stefan en Sam 8ste

En dit zijn de kanjers

 


Uitslagen onderlinge wedstrijd 13-04-2014

  Proef 1  
1 Dirkjan Beerepoot 91
     
  Proef 2  
1 Senna van Braam 95.5
2 Denise Gelder 94
3 Thijs Borst 92
4 Guus Nonnekes 91.5
5 Chantal Zonneveld 91
6 Melanie van de Meij 90.5
     
  Proef 3  
1 Cabian Kruyer 131
2 Robert Kampstra 124.5
3 Sebastiaan Brouwer 124
     
  Proef 4  
1 Ester Asper 131.5
2 Isabelle van Heugten 121
     
  Proef 5  
1 Mandy Wijte 104.5
2 Stefan Tettelaar 103
3 Corstiaan Dekker 102
4 Ricardo Steen 101.5
5 Jacqueline Teelker 101
6 Joanne Karsten 98
7 Sam Veeken 96.5
8 Leonie de Groot 95.5

 


 

Uitslagen onderlinge wedstrijd 10-11-2013

  Proef 1  
1 Rob 93
2 DirkJan 92
     
  Proef 2  
1 Senna 92
2 Thijs 91
3 Chantal 89
     
  Proef 4  
1 Leonie 123
2 Jochem 122
3 Mandy 120
4 Remy 118
     
  Proef 3  
1 Isabella 131
2 Sebastiaan 123
3 Dustin 120
4 Robert 119
5 Anne 118
6 Angelie 110
     
  Proef 5  
1 Jacqueline 98
2 Stefan 96
3 Joanne 95
4 Sam 94
5 Madelinde 92,5
6 Tamara 92
7 Corstiaan 91
8 Ester 89

De prijzen werden wederom gesponsord door Freek van Kooten


 

 

Uitslagen onderlinge wedstrijd 14-04-2013

  Proef 2    

1

Cabian Kruijer Saartje 96,5
2 Thijs Borst El Nino 91
3 Chantal Zonneveld Jessy 90
       
  Proef 4A    
1 Anne Muller Sylvana 132
2 Isabella van Heugten Layla 123,5
3 Robert Kampstra Apollo 123
4 Sebastiaan Brouwer El Nino 122
4 Angelie Vlaming Senna 122
       
  Proef 5    
1 Jacqueline Teelker Senna 105,5
2 Ricardo Steen Luna 103
3 Corstiaan Dekker Prins 102,5
4 Stephan Tettelaar Asha 102
5 Joanne Karsten Apollo 100,5
6 Sam Veeken Prins 98,5
7 Mandy Wijte Prins 98
       
  Proef 4    
1 Remy Treffers Coby 132
2 Leonie de Groot Layla 131,5
3 Jochem Bakker Apollo 129
       
  Proef 1    
1 Dirkjan Beerepoot Sylvana 129

 

Uitslagen onderlinge wedstrijd 18-11-2012

  Proef 4a  
1 Jochem 129
2 Isabelle 128
3 Anne 127
4 Mark 123
5 Angelie 119
6 Robert 119/5
     
  Proef 4  
1 Joanne 133
2 Sam 128
3 Remy 127
4 Leonie 125
5 Sebastiaan 120
     
  Proef 5  
1 Ricardo 103
2 Corstiaan 100
3 Jacqueline 97
4 Ester 96
5 Stefan 94
6 Mandy 93
     
  Proef 2  
1 Jeanine 94
2 Thijs 92
3 Dirkjan 91
4 Chantal 90
5 Kevin 88
6 Jorie 86
     
  Proef 3  
1 Nino 133
2 Sander 129

De winnaar van proef 3 heeft veel meer punten dan de winnaar van proef 2. Dat komt omdat niet elke proef evenveel onderdelen heeft die beoordeelt worden. Sommige proefjes bestaan bijvoorbeeld uit 20 onderdelen en andere weer uit 25. Zo kan het ook gebeuren dat er een nieuwe proef 3 geschreven wordt met meer of minder onderdelen dan de huidige proef.

 


 

Onder begeleiding van Barbara, Corina, Harry R, Edo en Ida hebben 14 van onze ruiters een geweldige prestatie geleverd bij de Special Olympics in Den Bosch!

 

 5x Goud was er voor:

Corstiaan Dekker

Mandy Wijte

Angelie Vlaming

Sabine Leek

Sam Veeken

 

3x Zilver voor:

Sebastiaan Brouwer

Joanne Karsten

Carmen Ruitenberg

 

1x Brons voor:

Ricardo Steen

 

4x een vierde plaats:

Robert Kampstra

Ester Asper

Madelinde Martherus

Jochem Bakker

 

1x een zesde plaats:

Eric Oostdam

 

Allemaal gefeliciteerd !!

 


 

Uitslagen onderlinge wedstrijd 22 april 2012

  Proef 1  
1 Rob Klomp 128
     
  proef 2  
1 Isabelle van Heugten 103
2 Jeanine Lengers 94,5
3 Dirkjan Beerepoot 94
4 Chantal Zonneveld 93,5
     
  Proef 3  
1 Eric Oostdam 124
2 Angelie Vlaming 122,5
3 Robert Kampstra 119,5
4 Nino Iwema 118
     
  Proef 4a  
1 Jochem Bakker 127
2 Sebastiaan Brouwer 123,5
3 Anne Muller 119,5
     
  Proef 4  
1 Joanne Karsten 130,5
2 Sam Veeken 129,5
3 Remy Treffers 129
4 Leonie de Groot 125,5
     
  Proef 5  
1 Ricardo Steen 106
2 Jacqueline Teelker 104,5
3 Corstiaan Dekker 101,5
4 Stefan Tettelaar 101
5 Ester Asper 100,5
6 Mandy Wijte 100
7 Madelinde Martherus 98,5
     

Uitslagen onderlinge wedstrijd 13 november 2011

  Proef 3  
1  Erika  
2  Sabine  
3  Robert  
     
  Proef 2  
1  Nino  
2  Jeanine  
3  Isabelle  
4  Chantal  
5  Dirkjan  
     
  Proef 5  
1  Ricardo  
2  Jacqueline  
3  Madelinde  
4  Ester  
5  Corstiaan  
6  Remy  
     
  Proef 4a  
1  Sebastiaan  
2  Angelie  
3  Jochem  
4  Mark  
     
  Proef 4  
1  Mandy  
2  Sam  
3  Leonie  
4  Joanne  

 

 


Uitslagen wedstrijd 9-10-2011, "De Vrije Teugel" Waarland

  Proef 1  
1 Leonie de Groot VPG Opmeer
2 Natasja van de Gragt De Vrije Teugel
3 Elisa du Crocq De Samenhang
4 Stephanie Veeken De Samenhang
5 Marijke Kok De Samenhang
6 Gerry Kwaak De Samenhang
7 Sigrid Hogerland De Vrije Teugel
8 Anja koole De Vrije Teugel
9 Nino Ibema VPG Opmeer
     
  Proef 2  
1 Remy Treffers VPG Opmeer
2 Stephanie Smid De Samenhang
3 Carmen Koedood De Samenhang
4 Ilse Stam De Vrije Teugel
5 Joanne Karsten VPG Opmeer
6 Inge Groeneveld De Vrije Teugel
7 Robert Beenen De Samenhang
8 Sonja Stathhi-Worst De Vrije Teugel
9 Angelie Vlaming VPG Opmeer
     
  Proef 3 (galopproef)  
1 Diane Redert De Samenhang
2 Frida Noordhoek De Vrije Teugel
3 Linda Rigtering De Samenhang
4 Madelinde Martherus VPG Opmeer
5 Ton Prins De Vrije Teugel
6 Milan van de Giesen De Vrije Teugel
7 Ricardo Steen VPG Opmeer
8 Stefan de Bruin De Vrije Teugel
9 Carmen Ruitenberg VPG Opmeer

Uitslagen onderlinge wedstrijd 17 april 2011

  Proef 1  
1 Senna van Braam  
2 Rob Klomp  
     
  Proef 2 - deel 1  
1 Eric Oostdam  
2 Sabine Leek  
3 Erika Ettema Jansen  
4 Dirkjan Beerepoot  
5 Robert Kampstra  
     
  Proef 2 - deel 2  
1 Joanne Karsten  
2 Mandy Wijte  
3 Sam Veeken  
4 Leonie de Groot  
5 Angelie Vlaming  
     
  Proef 4  
1 Remy Treffers  
2 Sebastiaan Brouwer  
3 Jochem Bakker  
     
  Proef 5  
1 Corstiaan Dekker  
2 Jacqueline Teelker  
3 Ricardo Steen  
4 Ester Asper  

 


Uitslagen onderlinge wedstrijd 7 november 2010

 

Proef 1
1 Erica
Proef 2 - deel 1
1 Lucinda
2 Joanne
3 Sam
4 Mark
5 Mandy
6 Angelie
Proef 2 - deel 2
1 Bonno
2 Eva
3 Dirk-Jan
Proef 4
1 Bas
2 Remy
3 Jacqueline
4 Gillian
Proef 5
1 Ricardo
2 Ester
3 Corstiaan

 

 


Uitslagen SPECIAL OLYMPICS 2010

Remy -- Goud

Corstiaan -- Goud

Mandy -- Goud

Ricardo -- Zilver

Lucinda -- Zilver

Sam -- Zilver

Gillian -- Zilver

Jochem -- Brons

Angelie -- Vierde plaats (vaantje)

Joanne -- Vierde plaats (vaantje)

Bas -- Vijfde plaats (vaantje)

Sabine -- Zesde plaats (vaantje)

 

Voor de complete uitslagenlijst klikt u HIER

 


Uitslagen onderlinge wedstrijd 18 april 2010

(Op de fotopagina staat een filmpje van de prijsuitreiking van proef 4)

 

Proef 2 - deel 1
1 Sam Veeken 105,5
2 Joanne Karsten 102
3 Angelie Vlaming 100
4 Mark Vink   95
5 Mandy Wijte   93
Proef 4
1 Sebastiaan Brouwer 160,5
2 Gillian Harper 157,5
3 Remy Treffers 156,5
4 Carmen Ruitenberg 152,5
5 Jochem Bakker 150,5
Proef 5
1 Corstiaan Dekker 154
2 Ester Asper 153
3 Ricardo Steen 135
Proef 2 - deel 2
1 Leonie de Groot 97,5
2 Sabine Leek 96
3 Eric Oostdam 95,5
4 Eva Punt 93
5 Robert Kampstra 92,5
6 Bonno Punt 91,5
7 Dirk Jan Beerepoot 91
8 Jesse Zijlstra 89